מסעדות בגבעתיים

העיר גבעתיים היא אחת הערים המעניינות ביותר בארץ. מצד אחד, גבעתיים נחשבת עיר לכל דבר ועניין. היא ממוקמת במרכז הארץ וגובלת הן בעיר רמת גן והן בעיר תל אביב – הכרך הגדול ביותר בישראל. מצד שני, למרות המיקום שלה, העיר הזאת היא אחת הערים השקטות בישראל. ייתכן מאד שהצביון הקהילתי המיוחד שלה, או אולי החיבה שנוטים התושבים בגבעתיים באופן מסורתי לשלווה ולשקט, הופכים אותה למקום שכיף לגור בו וכיף לגדל את הילדים בו, שלא כמו תל אביב מלאת המלונות, דירות דיסקרטיות, מכוני ספא ועוד. נכון להיום יש מבחר לא קטן של מסעדות בגבעתיים המציעות למתארחים בהן מגוון רחב של ארוחות מסוגים שונים. עם המסעדות הללו ניתן למנות מסעדות מזון מהיר, מסעדות אתניות מסוגים שונים, מסעדות בשריות וגם מסעדות המגישות מזון על טהרת הצמחונות והחלב.

חלק ניכר מהמסעדות הללו מבצעות מזה זמן, או החלו לבצע זה מקרוב משלוחי מזון הביתה. אחת המסעדות הללו היא סורה סושי – מסעדת הדגל של האוכל היפני המסורתי. מהו בעצם סושי ומהם המרכיבים שלו? מה בין הסושי לסוגים אחרים של מזון? היכן ניתן להזמין סושי בגבעתיים ברמה הגבוהה ביותר?

סושי – מה זה בעצם

ההגדרה המקובלת של סושי היא, שהסושי הוא מאכל יפני או שמוצאו ביפן. המרכיבים העיקריים של הסושי הם אורז בחומץ, המשולב עם סוגים שונים של דגים נאים, או נתחי דג מעושן מסוגים שונים. בנוסף, הסושי כולל או יכול לכלול גם אצות מאכל וירקות. לעיתים קרובות הסושי מופיע בצורת גלילים החתוכים לפרוסות, כשכל פרוסה מכילה את כלל המרכיבים. הסוד של הסושי טמון באופן ההכנה שלו מצד אחד ובשימוש במרכיבים הנכונים מצד שני. עם המרכיבים הללו ניתן למנות את האורז הייחודי, את הדגים הנאים או המעושנים המתאימים לו ואת המרכיבים הנלווים – רוטב סויה, וואסאבי ומרכיבים נוספים.

סושי וסוגי מזון אחרים

ההבדל העיקרי בין סושי בגבעתיים ובכלל המגישות סושי לבין סוגי מזון אחרים, טמון בעובדה שאת הסושי אין צורך לחמם או לקרר והוא מוגש בטמפרטורת החדר. הפריטים הנלווים כגון הרוטב הוואסאבי משניקים לו את הייחודיות שלו. מי שמעוניין להזמין סושי איכותי, מוזמן ליצור קשר כעת. המקצוענים של סורה סושי יסייעו לו לבחור את המנה המתאימה והטובה ביותר עבורו.